Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo má už 7 roků?

Tak nám Kristýnka roste a roste. Už je z ní sedmiletá malá slečna. Na oslavu jejích sedmých narozenin jsme uspořádali velkolepou růžovou párty. Ženy to měly jednoduché, ale chlapi a růžová? Nakonec jsme Kubu, Matýska a Štěpiho přesvědčili a oni si vzali jednu sponku do vlasů a tak se jim to zalíbilo, že jich tam za chvíli měl každý aspoň 6. I Davídek machroval s růžovou gumičkou do vlasů na svojí malé ručičce.

Růžová párty se tradičně odehrála ve dvou dnech, i když Kristýnka slavila ve skutečnosti třikrát. Měla tentokráte poprvé pozvané jen své kamarádky - Danielku, Nelinku, Natálku- a to v den svých narozenin. Ještě jedna kamarádka Klárka dorazila v sobotu.

Dort byl nádherný a výborný. Na jeho výrobě se podílela babička Emilka i teta Jitka, která dodala marcipán - to jsou ty nádherné růžičky (hádejte kolik jich je?) a korunka. Spolupráce se vydařila. Oběma patří velký dík a naše spokojená bříška přidávají jedno velké MŇAM!  

A největší poděkování patří našemu nebeskému Otci, díky jehož milosti Kristýnku máme!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kristýnka

(Jindřiška, 2. 12. 2008 20:25)

Ahoj Kristýnko, měla jsi krásnou narozeninovou oslavu :o), jsi tam jak princezna a kluci, když si vezmou ty růžové sponky, tak z nich jsou hotový princové :o). Krásně si to dětsví užívej a Bůh ať ti žehná. Jindřiška

krásné narozeniny

(Turzikova, 2. 12. 2008 14:20)

Kristýnko, přejeme všechno nejlepší k Tvým narozeninám, hodně Božího požehnání pro Tebe a celou vaši rodinku.
Teta Míša, strýc Igor a Jindra

všechno nejlepší

(Jeřábci, 2. 12. 2008 8:47)

Naše milá Kristýnko! Přejeme Ti hodně lásky, radosti a moc moc moc Božího požehnání k Tvým 7.narozeninám.
Teta Miluška,strýc Martin,Radimek,Michálek a Petřík

halo všichni

(haloo, 2. 12. 2008 0:01)

Parádní fotečky máte rodinko !!