Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

     Obrazek

Ahojky. Tak se chceme trochu představit. Jsme tři sourozenci Kristýnka, Štěpánek a Karolínka. Máme se rádi a je nám dobře na světě. Věříme v Boží péči a ochranu.

Kristýnka má už 5 let,nějak rychle nám roste v krásnou slečnu. Narodila se 20.11.2001. Oči má jako chameleon takové zelenomodrošedé.

Obrazek

Nejvíce jí sluší zelená barva. Miluje papriku a pizzu, taky řízek, tvrdý sýr, salám,hranolky s kečupem, kari omáčku a těstoviny všeho druhu. Co teda vážně nemusí jsou houby v houbové polévce. A na sladké si taky moc nepotrpí-jedině Milena. Nemá ráda bombóny. Moc ráda kreslí a maluje barvičkami-vodavkami. Umí počítat do 30 a zná všechna písmenka abecedy. S maminkou peče buchty a zalívá kytičky. Ráda si hraje se zvířátky a panenkami, nebo taky s tubami od různýck krémů, to jsou potom příběhy!

 Tak a další princeznička Karolínka má 18měsíců a je to velký smíšek a raubíř.Narodila se 5.12.2005. Miluje staršího brášku Štěpánka (říká mu Těpi) a taky ho dokáže pořádně bouchnout po hlavě, asi jako vyznání lásky.

ObrazekKarolínka má nádherné čokoládové oči po tatínkovy, miluje taky papriku a salám všeho druhu, nebo vlastně maso všeho druhu.Musí dělat všechno jako její starší sourozenci. A tak už velmi zdárně chodí na nočník, ještě to není na 100%, ale je to obrovský úspěch.  Měří už 85cm a je to taky velká parádnice. Ale pořád vyžaduje mlíčko od maminky.

A tady ji máme, naši pampeliškovou královnu.

A nakonec ten náš malý chlap a voják ŠtěpáObrazeknek. Má 3 roky. Rád si hraje na vojáky-kamarády, vlastní taky tři samopaly, aby si poradil se všemi lumpy a vojenskou helmu. K životu potřebuje fůru a ještě další fůru aut, autíček, letadel, míchaček, tanků,bagrů, mašinek a...... Miluje čokoládu a kakao. Kakao by měl nejraději 5x denně. Taky se neustále dožaduje kinder vajíčka nebo kinderjoy, radost mu uděláte sušenkami diskito. Jo je na sladké! Rád si dá řízek, omáčky všeho druhu a má rád polévky a pizzzu a hranolky s kečupem. Oči má jako maminka, modré jako nebe bez mráčků. Rád jezdí na kole a strašně rád se houpe, klidně by i celé dny. Je to prostě chlap jak hora. Je to náš brouček a pampeliškový král.  

 Obrazek

 Tak a takhle se Kristýnka zubí, protože ona se kouká na pohádky nebo si něco kreslí, nebo dělá s maminkou časopis a Štěpánek a Karolínka po obědě spí. Jo, to je výsada dříve narozených.

 

 

 

                           Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

TETA ETA

(ESTER, 23. 5. 2007 12:00)

Krása vesmírná...Jde vidět,že maminka Míša nemá co dělat..Potřebuje zase rozbít pračku a zkrátit řetěz u dřezu..Papa

Od tety

(Bára, 23. 5. 2007 9:44)

Děťátka jste nádherní!!!