Jdi na obsah Jdi na menu
 


Březen 2009

ObrazekRosteme a radujeme se jeden z druhého a z přicházejícho jara.

ObrazekSrpen 2008

Na koupaliště dorazila nová aktrakce aquazorbing. Šlapání v nafukovací kouli po vodě, nebo velkém nafukovacím balóně, Petr mu říká kombajn.ObrazekObrazek

Obrazek

10.5.2008

Regionální taneční soutěž o zlatý pohár BAV klubu

Celkem bylo 320 účinkujících(tanečníků). Mezi nimi naše "piškvorková" Týnka a taky Danielka. Musím se pochlubit, že zlatý pohár vyhrály!!!!!! A taky dostaly diplom a lízátko. Po kom, že je tak šikovná .......

Obrazek

 

 

 

 

 

Obrazek24.4.2008

Štěpánek jezdí bez koleček.

Sedl na kolo a jel, bez větších problémů. A teď si to užívá, jezdí po trávě a tak. Jak sám říká "Jezdím po terénech". A nevynechá jediný kopeček a travnatou plochu.

Obrazek

20.3.2008

Krátce po stěhování do nového bytu

Tohle je Štěpánkova stěna. A malířské umění strejdy Štefana. A výmysly maminky.  Obrazek

 Dovádění s kostkami v novém velkém pokojíčku s vééééélkým balkónem.

 

 

 

 

 

Obrazek11.10.2007

Hamburger po našem

    Love

Obrazek

6.10.2007

Další velká událost. Tatínek naučil Kristýnku mašličku. Maminka umí nějakou vlastní verzi, tak musel pomoci tatínek se svojí obyčejnou všeobečně rozšířenou a dokonalou mašlí. Celá akce proběhla velmi rychle, řekla bych do 5 minut. Kristýnka je velmi bystrá a učenlivá. A tatínek dobrý učitel.

Obrazek

A tady je důkaz.

Kristýnčina první vlastnoručně uvázaná mašlička.

      Love

 

 

Proč Bůh stvořil děti - něco pro zasmání i zamyšlení, KLIKNI

JAK ROSTEMEObrazek.16.8.2007

Kristýnka má 5 let a 9 měsíců,

měří 118cm a váží 20kg

Obrazek

Štěpánek má 3 a půl roku

měří 108cm a váží 19kg

Obrazek

Karoli má 21 měsíců

měří 88cm a váží 13,5kg

 Obrazek

22.7.07Obrazek

Velká událost se stala,Kristýnka bez jednoho zoubku zůstala. Začal se jí kývat už v Chorvatsku. Z počátku to těžce nesla, ale nechala si vysvětlit, že jí naroste zoubek lepší, dospělácký. Tak byla hned důležitá. A Štěpánek s Karolínkou teď pořád stojí před zrcadlem, jestli se jim už kýve nějaký ten zoubek.

A takhle se teď ta naše největší princeznička usmívá.

15.5.07Obrazek

Štěpánek nastoupil do nemocnice v Novém Jičíně na plánovanou operaci vodní kýly. Díky Bohu byl volný pokoj pro tatínky s dítětem, který tam mají jen jeden a tak tam mohl být Petr s ním. Operace dopadla dobře. Oba "chlapi" si užili ale svoje. Štěpánek byl po operaci dost divoký, pak zase zvracel .... V nemocnici byli 5 dnů. Dovedete si představit, že to Petr neměl lehké, zabavit 3-leté dítě, aby se nenudilo a bylo v naprostém klidu je nadlidský úkol. Ale zvládli to! 

Tak to má Štěpánek konečně za sebou, když se operace kvůli jeho nachlazení musela dvakrát odkládat.  

Děkujeme za modlitby. A Bohu za ochranu a péči! 

Obrazek

7.6.2007

Momentálně nejaktuálnější je u nás film "Cars". Máme knížku, DVD, nějaká autíčka, skleničky, stojánek na tužky, bublifuk, 3 trička. Samozřejmě, že vše vlastní Štěpánek. A tady je jeho největší sen. Náklaďák Mack, rozložitelný, 30cm velký, uvnitř myčka apod. Protože Ondra a Lori jedou teď do Ameriky, byli pověřeni tento vůz koupit.  Takže když teď u nás někdo zazvoní, Štěpánek se ptá jestli to je Ondra. Hračku má slíbenou k vánocům, tak taky každý den běhá k oknu a ptá se, kdy bude sněžit. Jo, to jsou děti. Tak tady obrázek, jak ten jeho VELKÝ SEN vypadá.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář